Lustro 134x74 cm prostokątne drewno BARI60120D Ars Longa Bari
Lustro 134x74 cm prostokątne drewno BARI60120D Ars Longa Bari
- Nr katalogowy: BARI60120D
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Bari |
| Nr katalogowy | BARI60120D |
| Szerokość | 134 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | drewno |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774974642 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |