Lustro 137.4x77.4 cm prostokątne PLATO60120S Ars Longa Plato
Lustro 137.4x77.4 cm prostokątne PLATO60120S Ars Longa Plato
- Nr katalogowy: PLATO60120S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Plato |
| Nr katalogowy | PLATO60120S |
| Szerokość | 137.4 cm |
| Wysokość | 77.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977650 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 140 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |