Lustro 137.8x47.8 cm prostokątne złote SLIM40130ZS Ars Longa Slim
Lustro 137.8x47.8 cm prostokątne złote SLIM40130ZS Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: SLIM40130ZS
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 282,62zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | SLIM40130ZS |
| Szerokość | 137.8 cm |
| Wysokość | 47.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976523 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |