Lustro 138.4x48.4 cm prostokątne nikiel OSLO40130N Ars Longa Oslo
Lustro 138.4x48.4 cm prostokątne nikiel OSLO40130N Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: OSLO40130N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 312,02zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | OSLO40130N |
| Szerokość | 138.4 cm |
| Wysokość | 48.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976929 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |