Lustro 138.8x48.8 cm prostokątne białe ALPI40130B Ars Longa Alpi
Lustro 138.8x48.8 cm prostokątne białe ALPI40130B Ars Longa Alpi
- Nr katalogowy: ALPI40130B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 449,22zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Alpi |
| Nr katalogowy | ALPI40130B |
| Szerokość | 138.8 cm |
| Wysokość | 48.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977162 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |