Lustro 144.6x54.6 cm prostokątne nikiel MALAGA40130N Ars Longa Malaga
Lustro 144.6x54.6 cm prostokątne nikiel MALAGA40130N Ars Longa Malaga
- Nr katalogowy: MALAGA40130N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 517,82zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Malaga |
| Nr katalogowy | MALAGA40130N |
| Szerokość | 144.6 cm |
| Wysokość | 54.6 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774953210 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 150 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii