Lustro 157.8x57.8 cm prostokątne nikiel SLIM50150N Ars Longa Slim
Lustro 157.8x57.8 cm prostokątne nikiel SLIM50150N Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: SLIM50150N
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 341,42zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | SLIM50150N |
| Szerokość | 157.8 cm |
| Wysokość | 57.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976462 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 170 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |