Lustro 173x63 cm prostokątne drewno LINEA60170D Ars Longa Linea
Lustro 173x63 cm prostokątne drewno LINEA60170D Ars Longa Linea
- Nr katalogowy: LINEA60170D
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 321,82zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Linea |
| Nr katalogowy | LINEA60170D |
| Szerokość | 173 cm |
| Wysokość | 63 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | drewno |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975434 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 190 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |