Lustro 177.8x67.8 cm prostokątne drewno SLIM60170D Ars Longa Slim
Lustro 177.8x67.8 cm prostokątne drewno SLIM60170D Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: SLIM60170D
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 361,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | SLIM60170D |
| Szerokość | 177.8 cm |
| Wysokość | 67.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | drewno |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976394 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 190 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |