Lustro 178.4x68.4 cm prostokątne czarne OSLO60170C Ars Longa Oslo
Lustro 178.4x68.4 cm prostokątne czarne OSLO60170C Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: OSLO60170C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 400,22zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | OSLO60170C |
| Szerokość | 178.4 cm |
| Wysokość | 68.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977117 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 190 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |