Lustro 178.8x68.8 cm prostokątne nikiel ALPI60170N Ars Longa Alpi
Lustro 178.8x68.8 cm prostokątne nikiel ALPI60170N Ars Longa Alpi
- Nr katalogowy: ALPI60170N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 655,02zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Alpi |
| Nr katalogowy | ALPI60170N |
| Szerokość | 178.8 cm |
| Wysokość | 68.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977353 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 190 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |