Lustro 184.6x74.6 cm prostokątne nikiel MALAGA60170N Ars Longa Malaga
Lustro 184.6x74.6 cm prostokątne nikiel MALAGA60170N Ars Longa Malaga
- Nr katalogowy: MALAGA60170N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 753,02zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Malaga |
| Nr katalogowy | MALAGA60170N |
| Szerokość | 184.6 cm |
| Wysokość | 74.6 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774953234 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 190 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii