Lustro 39.8x159.8 cm prostokątne czarne LSSLIM32152C Ars Longa Slim
Lustro 39.8x159.8 cm prostokątne czarne LSSLIM32152C Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: LSSLIM32152C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 312,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | LSSLIM32152C |
| Szerokość | 39.8 cm |
| Wysokość | 159.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Kod EAN | 5900774977940 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 10 x 165 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |