Lustro 40.4x160.4 cm prostokątne białe LSOLSO32152B Ars Longa Oslo
Lustro 40.4x160.4 cm prostokątne białe LSOLSO32152B Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: LSOLSO32152B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 341,42zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | LSOLSO32152B |
| Szerokość | 40.4 cm |
| Wysokość | 160.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Kod EAN | 5900774977988 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 10 x 165 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |