Lustro 40.4x160.4 cm prostokątne czarne LSOLSO32152C Ars Longa Oslo
Lustro 40.4x160.4 cm prostokątne czarne LSOLSO32152C Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: LSOLSO32152C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 341,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | LSOLSO32152C |
| Szerokość | 40.4 cm |
| Wysokość | 160.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 10 x 165 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |