Lustro 40.4x160.4 cm prostokątne złote LSOLSO32152Z Ars Longa Oslo
Lustro 40.4x160.4 cm prostokątne złote LSOLSO32152Z Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: LSOLSO32152Z
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 341,42zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | LSOLSO32152Z |
| Szerokość | 40.4 cm |
| Wysokość | 160.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Kod EAN | 5900774978046 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 10 x 165 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |