Lustro 50x155 cm z oświetleniem 5904107933139 Baltica Design Stone Fluid
Lustro 50x155 cm z oświetleniem 5904107933139 Baltica Design Stone Fluid
- Nr katalogowy: 5904107933139
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 167,01zł
Opis produktu
| Marka | Baltica Design |
| Seria | Stone Fluid |
| Nr katalogowy | 5904107933139 |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 155 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | inny |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5904107933139 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 10 x 162 cm |
| Waga z opakowaniem | 14,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |