Lustro 53x43 cm prostokątne czarne LINEA4050C Ars Longa Linea
Lustro 53x43 cm prostokątne czarne LINEA4050C Ars Longa Linea
- Nr katalogowy: LINEA4050C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 155,22zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Linea |
| Nr katalogowy | LINEA4050C |
| Szerokość | 53 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975601 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |