Lustro 55x92 cm czarny 5904107933009 Baltica Design Stone Fluid
Lustro 55x92 cm czarny 5904107933009 Baltica Design Stone Fluid
- Nr katalogowy: 5904107933009
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 267,00zł
Opis produktu
| Marka | Baltica Design |
| Seria | Stone Fluid |
| Nr katalogowy | 5904107933009 |
| Szerokość | 55 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | inny |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5904107933009 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 9 x 97 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |