Lustro 55x92 cm z oświetleniem 5904107933115 Baltica Design Stone Fluid
Lustro 55x92 cm z oświetleniem 5904107933115 Baltica Design Stone Fluid
- Nr katalogowy: 5904107933115
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 966,99zł
Opis produktu
| Marka | Baltica Design |
| Seria | Stone Fluid |
| Nr katalogowy | 5904107933115 |
| Szerokość | 55 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | inny |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5904107933115 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 9 x 97 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |