Lustro 57.8x167.8 cm prostokątne czarne LSSLIM50160C Ars Longa Slim
Lustro 57.8x167.8 cm prostokątne czarne LSSLIM50160C Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: LSSLIM50160C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 419,82zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | LSSLIM50160C |
| Szerokość | 57.8 cm |
| Wysokość | 167.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Kod EAN | 5900774977957 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 180 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |