Lustro 57.8x47.8 cm prostokątne drewno SLIM4050D Ars Longa Slim
Lustro 57.8x47.8 cm prostokątne drewno SLIM4050D Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: SLIM4050D
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 174,82zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | SLIM4050D |
| Szerokość | 57.8 cm |
| Wysokość | 47.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | drewno |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976325 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |