Lustro 58.4x168.4 cm prostokątne złote LSOSLO50160Z Ars Longa Oslo
Lustro 58.4x168.4 cm prostokątne złote LSOSLO50160Z Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: LSOSLO50160Z
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 459,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | LSOSLO50160Z |
| Szerokość | 58.4 cm |
| Wysokość | 168.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Kod EAN | 5900774978053 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 180 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |