Lustro 58.4x48.4 cm prostokątne białe OSLO4050B Ars Longa Oslo
Lustro 58.4x48.4 cm prostokątne białe OSLO4050B Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: OSLO4050B
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 194,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | OSLO4050B |
| Szerokość | 58.4 cm |
| Wysokość | 48.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976721 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |