Lustro 58.4x68.4 cm prostokątne białe Monza4050B Ars Longa Monza
Lustro 58.4x68.4 cm prostokątne białe Monza4050B Ars Longa Monza
- Nr katalogowy: Monza4050B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 243,42zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Monza |
| Nr katalogowy | Monza4050B |
| Szerokość | 58.4 cm |
| Wysokość | 68.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976639 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 10 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |