Lustro 58.8x168.8 cm prostokątne złote LSALPI50160Z Ars Longa Alpi
Lustro 58.8x168.8 cm prostokątne złote LSALPI50160Z Ars Longa Alpi
- Nr katalogowy: LSALPI50160Z
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 557,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Alpi |
| Nr katalogowy | LSALPI50160Z |
| Szerokość | 58.8 cm |
| Wysokość | 168.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Kod EAN | 5900774978169 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 180 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |