Lustro 60x60 cm okrągłe z oświetleniem biały-złoty D2526 Zuma Line
Lustro 60x60 cm okrągłe z oświetleniem biały-złoty D2526 Zuma Line
- Nr katalogowy: D2526
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 527,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D2526 |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | biały, złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316674530 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 8 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |