Lustro 60x60 cm okrągłe z oświetleniem D2309 Zuma Line
Lustro 60x60 cm okrągłe z oświetleniem D2309 Zuma Line
- Nr katalogowy: D2309
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 467,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D2309 |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | z ramą dekoracyjną |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316674523 |
| Wymiary z opakowaniem | 67 x 7 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |