Lustro 60x60 cm okrągłe z oświetleniem D2311 Zuma Line
Lustro 60x60 cm okrągłe z oświetleniem D2311 Zuma Line
- Nr katalogowy: D2311
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 417,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D2311 |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316674516 |
| Wymiary z opakowaniem | 67 x 7 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,55 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z