Lustro 60x60 cm okrągłe z oświetleniem D2532 Zuma Line
Lustro 60x60 cm okrągłe z oświetleniem D2532 Zuma Line
- Nr katalogowy: D2532
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 637,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D2532 |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | z ramą dekoracyjną |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | inny |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316674554 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 9 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |