Lustro 60x80 cm prostokątne stal N08024S Faneco
Lustro 60x80 cm prostokątne stal N08024S Faneco
- Nr katalogowy: N08024S
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 724,94zł
Opis produktu
| Marka | Faneco |
| Nr katalogowy | N08024S |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | stal |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5901764293422 |
| Wymiary z opakowaniem | 67 x 100 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |