Lustro 60x90 cm z oświetleniem czarny 5904107932620 Baltica Design Stone Calm
Lustro 60x90 cm z oświetleniem czarny 5904107932620 Baltica Design Stone Calm
- Nr katalogowy: 5904107932620
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 067,00zł
Opis produktu
| Marka | Baltica Design |
| Seria | Stone Calm |
| Nr katalogowy | 5904107932620 |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | inny |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5904107932620 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 9 x 97 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |