Lustro 64.6x174.6 cm prostokątne białe LSMALAGA50160B Ars Longa Malaga
Lustro 64.6x174.6 cm prostokątne białe LSMALAGA50160B Ars Longa Malaga
- Nr katalogowy: LSMALAGA50160B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 655,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Malaga |
| Nr katalogowy | LSMALAGA50160B |
| Szerokość | 64.6 cm |
| Wysokość | 174.6 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | stojące |
| Kod EAN | 5900774978183 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 180 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii