Lustro 65x120 cm z oświetleniem 301210000374 BD Art Luna
Lustro 65x120 cm z oświetleniem 301210000374 BD Art Luna
- Nr katalogowy: 301210000374
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 540,12zł
Opis produktu
| Marka | BD Art |
| Seria | Luna |
| Nr katalogowy | 301210000374 |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | inny |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5903886114036 |
| Wymiary z opakowaniem | 69 x 5 x 125 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z