Lustro 65x70 cm LC738000000 Duravit L-Cube
Lustro 65x70 cm LC738000000 Duravit L-Cube
- Nr katalogowy: LC738000000
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 467,99zł
- Cena katalogowa: 6 927,90 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Duravit |
| Seria | L-Cube |
| Nr katalogowy | LC738000000 |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 4053424307442 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 88 x 88 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |