Lustro 68.4x168.4 cm prostokątne białe Monza50150B Ars Longa Monza
Lustro 68.4x168.4 cm prostokątne białe Monza50150B Ars Longa Monza
- Nr katalogowy: Monza50150B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 557,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Monza |
| Nr katalogowy | Monza50150B |
| Szerokość | 68.4 cm |
| Wysokość | 168.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977513 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 170 cm |
| Waga z opakowaniem | 14,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |