Lustro 70x50 cm prostokątne z oświetleniem D3003 Zuma Line
Lustro 70x50 cm prostokątne z oświetleniem D3003 Zuma Line
- Nr katalogowy: D3003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 367,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D3003 |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316674585 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 7 x 77 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |