Lustro 70x50 cm prostokątne z oświetleniem z matą grzewczą D3001 Zuma Line
Lustro 70x50 cm prostokątne z oświetleniem z matą grzewczą D3001 Zuma Line
- Nr katalogowy: D3001
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 397,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D3001 |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | z matą grzewczą |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316674561 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 7 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z