Lustro 70x50 cm z oświetleniem D3005 Zuma Line
Lustro 70x50 cm z oświetleniem D3005 Zuma Line
- Nr katalogowy: D3005
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 367,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D3005 |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | inny |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316674622 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 7 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |