Lustro 70x70 cm okrągłe z oświetleniem czarny 5904107900162 Baltica Design Bright
Lustro 70x70 cm okrągłe z oświetleniem czarny 5904107900162 Baltica Design Bright
- Nr katalogowy: 5904107900162
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 767,00zł
Opis produktu
| Marka | Baltica Design |
| Seria | Bright |
| Nr katalogowy | 5904107900162 |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5904107900162 |
| Wymiary z opakowaniem | 78 x 10 x 78 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Opinie
Jak ocenili inni:
2,3/5
Ocena ogólna
na podstawie 1 opinii
0% Klientów poleca ten produkt
0%
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zostanie ona opublikowana po weryfikacji treści.
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Opinia: Niestety lustro nie jest tak fajnie oświetlone jak na zdjęciu. Planowałam to lustro żeby mieć dodatkowe światło np. podczas kąpieli, ale niestety ciężko brać kąpiel w takiej ciemności. Z uwagi na to, że ledy są zamontowane bardzo głęboko, lustro to daje bardzo małe światło, które jest prawie niezauważalne. Także niestety zdjęcia nie oddają rzeczywistości. Zdecydowanie lepiej samemu kupić normalne okrągłe lustro za kilkaset złotych mniej, i dokupić sobie ledy. Moim zdaniem nie warte tej ceny.
Światło prawie nie zauważalne, więc zdecydowanie nie warte swojej wysokiej ceny.
Produkty z serii