Lustro 73x73 cm kwadratowe drewno LINEA7070D Ars Longa Linea
Lustro 73x73 cm kwadratowe drewno LINEA7070D Ars Longa Linea
- Nr katalogowy: LINEA7070D
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 223,82zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Linea |
| Nr katalogowy | LINEA7070D |
| Szerokość | 73 cm |
| Wysokość | 73 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | drewno |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774975380 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |