Lustro 77.8x77.8 cm kwadratowe czarne SLIM7070C Ars Longa Slim
Lustro 77.8x77.8 cm kwadratowe czarne SLIM7070C Ars Longa Slim
- Nr katalogowy: SLIM7070C
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 263,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Slim |
| Nr katalogowy | SLIM7070C |
| Szerokość | 77.8 cm |
| Wysokość | 77.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976585 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |