Lustro 78.4x188.4 cm prostokątne czarne Monza60170C Ars Longa Monza
Lustro 78.4x188.4 cm prostokątne czarne Monza60170C Ars Longa Monza
- Nr katalogowy: Monza60170C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 655,02zł
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Monza |
| Nr katalogowy | Monza60170C |
| Szerokość | 78.4 cm |
| Wysokość | 188.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977834 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 10 x 190 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |