Lustro 78.4x58.4 cm prostokątne białe OSLO5070B Ars Longa Oslo
Lustro 78.4x58.4 cm prostokątne białe OSLO5070B Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: OSLO5070B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 243,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | OSLO5070B |
| Szerokość | 78.4 cm |
| Wysokość | 58.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | biały |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976738 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |