Lustro 78.4x78.4 cm kwadratowe złote OSLO7070Z Ars Longa Oslo
Lustro 78.4x78.4 cm kwadratowe złote OSLO7070Z Ars Longa Oslo
- Nr katalogowy: OSLO7070Z
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 282,62zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Oslo |
| Nr katalogowy | OSLO7070Z |
| Szerokość | 78.4 cm |
| Wysokość | 78.4 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774976981 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |