Lustro 78.8x58.8 cm prostokątne nikiel ALPI5070N Ars Longa Alpi
Lustro 78.8x58.8 cm prostokątne nikiel ALPI5070N Ars Longa Alpi
- Nr katalogowy: ALPI5070N
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 341,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Alpi |
| Nr katalogowy | ALPI5070N |
| Szerokość | 78.8 cm |
| Wysokość | 58.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977292 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |