Lustro 78.8x78.8 cm kwadratowe złote ALPI7070Z Ars Longa Alpi
Lustro 78.8x78.8 cm kwadratowe złote ALPI7070Z Ars Longa Alpi
- Nr katalogowy: ALPI7070Z
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 390,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kształt
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Alpi |
| Nr katalogowy | ALPI7070Z |
| Szerokość | 78.8 cm |
| Wysokość | 78.8 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | kwadratowe |
| Rama | z ramą |
| Typ | łazienkowe, dekoracyjne |
| Kolor | złoty |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774977384 |
| Wymiary z opakowaniem | 90 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |