Lustro 80x80 cm okrągłe z oświetleniem D231180 Zuma Line
Lustro 80x80 cm okrągłe z oświetleniem D231180 Zuma Line
- Nr katalogowy: D231180
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 537,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D231180 |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316697782 |
| Wymiary z opakowaniem | 87 x 6 x 87 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |