Lustro 80x80 cm okrągłe z oświetleniem z matą grzewczą D300480 Zuma Line
Lustro 80x80 cm okrągłe z oświetleniem z matą grzewczą D300480 Zuma Line
- Nr katalogowy: D300480
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 527,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Nr katalogowy | D300480 |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Kolor | inny |
| Mata grzewcza | z matą grzewczą |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905316674608 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 7 x 85 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,25 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z