Lustro 84.6x64.6 cm prostokątne nikiel MALAGA5070N Ars Longa Malaga
Lustro 84.6x64.6 cm prostokątne nikiel MALAGA5070N Ars Longa Malaga
- Nr katalogowy: MALAGA5070N
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 390,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Ars Longa |
| Seria | Malaga |
| Nr katalogowy | MALAGA5070N |
| Szerokość | 84.6 cm |
| Wysokość | 64.6 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | prostokątne |
| Rama | z ramą |
| Typ | dekoracyjne |
| Kolor | nikiel |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5900774953197 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 10 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii